Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Koncert charytatywny Blisko Serca - 16.10.2021

Koncert odbędzie się 16 pażdziernika o godz. 19.00 w Kościele Mariackim w Słupsku przy ul. Łukasiewicza 7.

Jest to wyjątkowy projekt artystyczny wyreżyserowany i prowadzony przez aktorka Annę Samusionek, który uświetni obecność znakomitych wykonawców z różnych stron naszego kraju. Zaprezentują oni utwory religijne/gospel, musicalowe i operowe w klasycznych, jak i współczesnych aranżacjach. Koncert jest działaniem charytatywnym, podczas którego będziemy zbierać środki na leczenie 4 letniego Roberta Łabędzkiego chorującego na czterokończynowe porażenie mózgowe. Chłopiec samotnie wychowywany przez ojca jest podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku, który wskazał go jako beneficjenta.

Niezbędne są pieniądze na zakup pionizatora, ortezy, jak też dalsze leczenie i rehabilitację. Mały Robert ze Słupska potrzebuje kilkunastu tysięcy złotych wsparcia i wspólnie możemy mu w tym pomóc. Program został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Słupska przez Panią Krystynę Danilecką-Wojewódzką, która w piśmie skierowanym do organizatora napisała: Wszelkie działania ukierunkowane na wsparcie i pomoc drugiemu człowiekowi, troskę o jego zdrowie i umożliwienie lepszego życia są mi bardzo bliskie. To piękne, gdy potrafimy zaangażować swoje siły, możliwości i emocje po to, by zmienić świat kogoś, kto tego potrzebuje.

Koncert jest realizowany w Kościele Mariackim dzięki uprzejmości Ks. Proboszcza Zbigniewa Krawczyka. Cale wydarzenie organizuje Fundacja Blisko Serca (Chrześcijańska Służba Charytatywna) Oddział Pomorski Filia Słupsk przy finansowym wsparciu firmy PRIME Nieruchomości i współpracy MOPR w Słupsku Wstęp na koncert jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

Kontakt: slupsk@bliskoserca.pl
Tel. +48 791 349 494

Nr konta do wpłat: 54 1240 1994 1111 0010 3162 7042
Tytułem: Na leczenie Roberta Łabędzkiego ze Słupska


 

 

Materialy do pobrania: plakat

 

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij