Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Filia Słupsk

Filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Słupsku skupia swoją działalność przede wszystkim wokół osób chorych i cierpiących. Udzielamy pomocy przede wszystkim tym, którzy wyczerpali już możliwości wsparcia ze strony instytucji państwowych. Pomagamy w sfinansowaniu bądź dofinansowaniu: badań lekarskich, leczenia (w tym leków, rehabilitacji czy transportu związanego z leczeniem), zakupu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, środków higienicznych, opatrunkowych lub dietetycznych. Nasz pomoc bardzo często płynie do dzieci, gdyż one są najbardziej bezbronne i uzależnione od nas – osób dorosłych, które być może nie zawsze potrafią rozwiązać dany problem – chociażby zdrowotny, ale potrafią otworzyć swoje serca i zebrać środki potrzebne na rozwiązywanie takich problemów przez specjalistów – lekarzy, rehabilitantów, fizjoterapeutów.

Z racji tego, że takie sytuacje bardzo często wymagają, szybkiej, doraźnej pomocy naszą działalność skupiamy wokół organizacji koncertów charytatywnych, podczas których zbieramy środki na danego podopiecznego. Z takich koncertów płynie podwójna korzyść – widzowie borą udział we wspaniałym wydarzeniu artystycznym,  a beneficjenci otrzymują środki potrzebne na leczenie, zebrane podczas zbiórki publicznej w czasie koncertu.

Wierzymy, że nasza działalność ma głęboki sens. I serdecznie dziękujemy wszystkim artystom, którzy angażują się woluntarystycznie w nasze projekty, sponsorom i darczyńcom.

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Pomorski
Filia Słupsk

Kierownik: Piotr Samulak

Przekaż 1,5% podatku na Fundację CHSCH Oddział Pomorski, w ramach której swoją działalność prowadzi nasza filia.

Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP.

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij