Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Koncert Charytatywny Blisko Serca Śwątecznie - dla Patryka i Jasia

                 
Koncert  odbędzie się w sobotę 10 grudnia o godz. 18.00 w Auli Akademii Pomorskiej w Słupsku, przy ul. Kozietulskiego 7.
Ten świąteczny w klimacie i jedyny w swoim rodzaju piękny artystyczny program, wyreżyserowany i prowadzony przez aktorkę Annę Samusionek, uświetni obecność znakomitych wykonawców  z różnych stron naszego kraju. Wystąpią: Beata Bednarz-wokalistka gospel, Dorothy Porawski-sopranistka, Robert Kudelski-aktor, dr Tomasz Karauda i 40 osobowy Chór ZNP Academia Musica ze Słupska. Artyści zaprezentują utwory muzyczne-świąteczne z palety różnych gatunków muzycznych: gospel, kolęda, pop


Podczas koncertu zbierane  będą pieniądze na pomoc dwóm braciom  4-letniemu Patrykowi i 10-miesięcznemu Jasiowi Bosek ze Słupska. Pomoc jest koordynowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku. Starszy z braci cierpi na silną epilepsję, ma niedowład połowiczny prawostronny, nie mówi, nie chodzi, ma problemy z siedzeniem. Wymaga częstej hospitalizacji, stałej rehabilitacji oraz zakupu specjalistycznych sprzętów m.in. ortez, pionizatora, krzesełka. Natopmiast 10-miesięczny Jaś jest niepełnosprawny od urodzenia, przyszedł na świat z wytrzewieniem jelit – spędził 3 miesiące w szpitalu i potrzebna mu jest długotrwała rehabilitacja.


Zapraszamy wszystkich, których serca są poruszone do wsparcia finansowego i moralnego tych chorych dzieci  i ich młodych rodziców, poprzez wzięcie udziału w tym wyjątkowym  projekcie społeczno-artystycznym. W czasie koncertu będziemy zbierać dobrowolne datki do puszek. Osoby, które nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu mogą wesprzeć chłopców wpłacając swój dar na konto zbiórki.               

Koncert Charytatywny „Blisko Serca Świątecznie”  został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Słupska przez  Panią Krystynę Danilecką-Wojewódzką. Program organizuje  Fundacja Blisko Serca ChSCh (Oddział Pomorski Filia w Słupsku) we współpracy z Akademią Pomorską i MOPR w Słupsku, przy finansowym wsparciu firmy PRIME Nieruchomości i partnerstwie agencji reklamowej Agola Media.
UWAGA!
Wstęp na koncert jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Bilety do odbioru w biurze SCOPiES  (ul. Niedziałkowkiego 6 w Słupsku).

Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej
ul. Niedziałkowskiego 6
tel. (59) 84 87 921

Serdecznie zapraszamy.

 …Jeśli sam nie doświadczasz cudu, bądź cudem dla innych. (Nick Vujicic)

 


Wpłaty na konto:
Fundacja ChSCh Oddział Pomorski
Bank BNPPL 81 2030 0045 1110 0000 0271 7460
Tytuł wpłaty: Koncert Charytatywny dla Patryka i Jana

Zapisz się na Newsletter
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij