Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Koncert charytatywny Mówimy NIE - 23.04.2022

KONCERT CHARYTATYWNY: MÓWIMY- NIE!
Koncert odbędzie się w sobotę 23 kwietnia o godz. 19.00 w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku, ul. Lutosławskiego 1. Podczas Koncertu będą zbierane pieniądze na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy, którzy uciekli przed bestialstwem rosyjskich wojsk i schronili się w naszym mieście. Pomoc będzie koordynowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku.

Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci wydarzeniami za naszą wschodnią granicą. Żyjemy w XXI wieku i nie zgadzamy się na przemoc i łamanie elementarnych praw człowieka.
Mówimy „Nie”
tego rodzaju postawom i działaniom. Pomóżmy naszymwschodnim sąsiadom odzyskać godność i poczucie bezpieczeństwa. Dlatego zapraszamy wszystkich, których serca są poruszone, do wsparcia finansowego i moralnego Obywateli Ukrainy w Słupsku poprzez wzięcie udziału w wyjątkowym projekcie społeczno-artystycznym.
Ten program, wyreżyserowany i prowadzony przez aktorkę Annę Samusionek, uświetni obecność znakomitych wokalistów z różnych stron naszego kraju i zagranicy. Wystąpią: Beata Bednarz, Marta Słociak-Wiszniewska, Piotr Płuska, Bartłomiej Sarna i Chór ZNP Academia Musica. Zaprezentują utwory z palety różnych gatunków muzycznych: gospel, musical, opera.
Koncert Charytatywny „Mówimy-Nie” został objęty
Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Słupska przez Panią Krystynę Danilecką-Wojewódzką, która w piśmie skierowanym do organizatora napisała:
Wszelkie działania ukierunkowane na pomoc osobom potrzebującym, szczególnie ofiarom agresji wojennej są mi szczególnie bliskie i warte najwyższych słów uznania. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że zarówno Obywatelki i Obywatele Ukrainy, którzy zostali w domach, jak i ci, którzy uciekli (…) potrzebują naszej pomocy- zarówno w wymiarze mentalnym jak i materialnym.
Program organizuje Fundacja Blisko Serca (Oddział Pomorski Filia w Słupsku) we współpracy z Nowym Teatrem im. Witkacego w Słupsku i finansowym wsparciu firm: PRIME Nieruchomości, Agola Media, Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej i Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Bilety do odbioru w kasie Teatru.


Serdecznie zapraszamy.

Dopóki człowiek czuje cudzy ból jest człowiekiem.
(autor nieznany)

Już teraz można złożyć swój dobrowolny dar na rzecz uchodźców na konto Fundacji Blisko Serca:
Wpłaty na konto:
Fundacja Blisko Serca O/Pomorski
Bank BNPPL
81 2030 0045 1110 0000 0271 7460
Tytuł wpłaty:
Pomoc Uchodżcom z Ukrainy Słupsk

Więcej informacji: www.slupsk.bliskoserca.pl, www.slupsk.pl
Kontakt do organizatora: slupsk@bliskoserca.pl Tel. +48 791 349 494

Zapisz się na Newsletter
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij