Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Słupsk: spotkanie warsztatowe z Anną Samusionek pt. Jestem Emocją 22.11.2019

Chrześcijańska Służba Charytatywna  - Filia w Słupsku - zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty pt. Jestem Emocją prowadzone przez aktorkę  - Annę Samusionek. Spotkanie odbędzie się w piątek 22 listopada o godzinie 18.00 do SCOPiES (szklany budynek) przy ul. Niedziałkowskiego 6 w Słupsku.

Będzie to już drugie takie spotkanie z aktorką w Słupsku, z uwagi na duże zainteresowanie tematem.

„Emocje mogą być naszą siłą, pod warunkiem, że będziemy nimi mądrze zarządzać. W mowie naszego ciała jest niesamowity potencjał, który warto wykorzystać, by osiągać zamierzone cele - mówi o swoim programie Anna Samusionek.

Jej program to sprawdzony 1,5 -godzinny warsztat, nie tylko dla kobiet, gdzie poznasz mechanizmy i dowiesz się, jak zarządzać swoimi emocjami, aby mimo przeciwności i kataklizmów zachować pozytywne podejście do życia.

Program poprowadzi Pan Piotr Samulak - kierownik Filii w Słupsku Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej. Program ma charakter bezpłatny i charytatywny. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisu na program można dokonać dzwoniąc pod numer: 791 349 494.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij